Försäljning Sverige 

Magnus Gustavson | VD
Direkt: +46 40-43 88 05
E-post:magnus.gustavson@lyma.com

Thomas Jensen | Försäljningschef
Direkt: +46 40 43 88 18
E-post: thomas.jensen@lyma.com

Björn Berglind | Teknisk Chef & Försäljning
Direkt: +46 40-43 88 12
E-post: bjorn.berglind@lyma.com

Mikael Andersson | Försäljning
Direkt: +46 26-51 88 10
E-post: mikael.andersson@lyma.com

Therése Heimby | Försäljningsingenjör
Direkt: +46 40-43 88 15
E-post: therese.heimby@lyma.com

Säljsupport & reservdelar

Stefan Kristensson | Säljsupport
Direkt: +46 40-43 88 17
E-post: stefan.kristensson@lyma.com

Fredrik Egerius | Säljsupport
Direkt: +46 40-43 88 14
E-post: fredrik.egerius@lyma.com

Rutger Manger | Säljsupport
Direkt: +46 40-43 88 13
E-post: rutger.manger@lyma.com

Ledning & ekonomi

Magnus Gustavsson | VD
Direkt: +46 40-43 88 05
E-post: magnus.gustavsson@lyma.com

Thomas Jensen | Försäljningschef
Direkt: +46 40 43 88 18
E-post: thomas.jensen@lyma.com

Andreas Carrick | Ekonomichef
Direkt: +46 40-43 88 02
E-post: andreas.carrick@lyma.com

Petra Fagerström| Ekonomi
Direkt: +46 40-43 88 09
E-post: petra.fagerstrom@lyma.com

Försäljning Norge 

Thomas Jensen | Försäljningschef
Direkt: +47 48 89 09 51
E-post: thomas.jensen@lyma.com

Stig Johnsen  | Försäljningsingenjör
Direkt: +47 91 35 44 55
E-post: stig.johnsen@lyma.com

Försäljning Danmark 

Thomas Jensen | Försäljningschef
Direkt: +47 48 89 09 51
E-post: thomas.jensen@lyma.com

Shuang Hansen | Försäljningsingenjör
Direkt: +45 78 74 29 93
E-post: shuang.hansen@lyma.com

Lager & verkstad

Patrik Löwenqvist | Lager och verkstad
Direkt: +46 40-43 88 06
E-post: patrik.lowenqvist@lyma.com

Fredrik Almén | Lager och verkstad
Direkt: +46 40-43 88 08
E-post: fredrik.almen@lyma.com

Dennis Cederqvist | Lager och verkstad
Direkt: +46 40-43 88 04
E-post: dennis.cederqvist@lyma.com

Adress

Huvudkontor och lager
Postadress:
Lyma Kemiteknik AB
Box 130
232 22 Arlöv

Leveransadress:
Lyma Kemiteknik AB
Virvelvägen 1
232 36 Arlöv

Telefon:
+46 (0) 40-43 88 00
E-post:
order@lyma.com
inquiry@lyma.com

Förfrågan

Använd formuläret eller e-posta till inquiry@lyma.com

Fill out this field
Vänligen ange en giltig e-postadress.
Fill out this field
Telefon *
Fill out this field
Meny