Försäljning Sverige

Magnus Gustavson | VD
Direkt: +46 40-43 88 05
Mob:   +46 70-543 63 25
E-post: magnus.gustavson@lyma.com

Thomas Jensen | Försäljningschef
Direkt: +46 40 43 88 18
Mob:   +47 48 89 09 51
E-post: thomas.jensen@lyma.com

Björn Berglind | Teknisk Chef & Försäljning
Direkt: +46 40-43 88 12
Mob  : +46 70-643 88 78
E-post: bjorn.berglind@lyma.com

Mikael Andersson | Försäljning Sverige
Direkt: +46 26-51 88 10
Mob:   +46 76-805 88 10
E-post: mikael.andersson@lyma.com

Therése Heimby | Försäljningsingenjör Sverige
Direkt: +46 40-438815
E-post: therese.heimby@lyma.com

Filippa Ljungqvist | Försäljningsingenjör Sverige
Direkt: +46 40-43 88 16
Mob:   +46 70-585 38 98
E-post: filippa.ljungqvist@lyma.com

Försäljning Norge

Thomas Jensen | Försäljningschef
Direkt: +46 40 43 88 18
Mob:    +47 48 89 09 51
E-post: thomas.jensen@lyma.com

Stig Johnsen  | Försäljningsingenjör Norge
Direkt:  +47 91 35 44 55
E-post: stig.johnsen@lyma.com

Försäljning Danmark

Thomas Jensen | Försäljningschef
Direkt: +46 40 43 88 18
Mob:   +47 48 89 09 51
E-post: thomas.jensen@lyma.com

Björn Berglind | Teknisk Chef & Försäljning
Direkt: +46 40-43 88 12
Mob:    +46 70-643 88 78
E-post: bjorn.berglind@lyma.com

Säljsupport & Reservdelar

Stefan Kristensson | Säljsupport
Direkt: +46 40-43 88 17
E-post: stefan.kristensson@lyma.com

Fredrik Egerius | Säljsupport
Direkt: +46 40-43 88 14
E-post: fredrik.egerius@lyma.com

Rutger Manger | Säljsupport
Direkt: +46 40-43 88 13
E-post: rutger.manger@lyma.com

Lager & Verkstad

Patrik Löwenqvist | Lager och verkstad
Direkt: +46 40-43 88 06
Mob: +46 73-316 24 81
E-post: patrik.lowenqvist@lyma.com

Fredrik Almén | Lager och verkstad
Direkt: +46 40-43 88 08
E-post: fredrik.almen@lyma.com

Dennis Cederqvist | Lager och verkstad
Direkt: +46 40-43 88 04
E-post: dennis.cederqvist@lyma.com

Ledning & Ekonomi

Magnus Gustavsson | VD
Direkt: +46 40-43 88 05
Mob:   +4670-543 63 25
E-post: magnus.gustavsson@lyma.com

Thomas Jensen | Försäljningschef
Direkt: +46 40 43 88 18
Mob: +47 48 89 09 51
E-post: thomas.jensen@lyma.com

Andreas Carrick | Ekonomichef
Direkt: +46 40-43 88 02
Mob:   +46 70-879 98 65
E-post: andreas.carrick@lyma.com

Petra Fagerström| Ekonomi
Direkt: +46 40-43 88 09
E-post: petra.fagerstrom@lyma.com